Dariusz Mikosa kandyduje na stanowisko burmistrza Kłodzka!

Dariusz Mikosa powraca do polityki i oficjalnie potwierdza swoją kandydaturę na burmistrza Kłodzka. Potwierdzają się zatem „uliczne plotki”, które już jakiś czas temu informowały, że były starosta kłodzki stanie do walki o najważniejsze stanowisko w stolicy regionu.
 Dariusz Mikosa

Moja decyzja jest podyktowana kilkoma kwestiami, jednak najistotniejszą jest konieczność zakończenia prowadzonej od wielu lat „wojny polsko-polskiej” w Kłodzku. Chcę być kandydatem mieszkańców Kłodzka stojącym ponad toczącymi się od wielu lat waśniami, walką, wzajemnymi oskarżeniami i obelgami znanych nam frakcji samorządowo-politycznych. Te kilkudziesięcio-osobowe obozy już dawno zapomniały o nas mieszkańcach Kłodzka. Zajmują się własnymi intrygami, promocją gazetowo-internetową i nie potrafią komunikować się z mieszańcami dla ustalenia realizacji ich najistotniejszych potrzeb - napisał w specjalnym oświadczeniu, w którym potwierdził swoją kandydaturę.

Dariusz Mikosa był starostą kłodzkim w latach 1999-2002. Urodził się w 1965 roku w Kłodzku, gdzie przechodził przez wszystkie szczeble edukacji. Od połowy lat 80. związał się z opozycją wstępując w szeregi NSZZ „Solidarność”. Po transformacji ustrojowej Polski w 1989 roku wszedł w skład władz regionu dolnośląskiego tego związku, był m.in. członkiem prezydium oraz szefem biura zarządu w Kłodzku.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

05.06.2018, 15:03

Nie matura lecz chęć szczera ......

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:

Powiązane