Grały drużyny piłkarskie klasy A w okręgu wałbrzyskim (wyniki)

Grały drużyny piłkarskie klasy A w okręgu wałbrzyskim (wyniki)

Wałbrzych – klasa A

Grupa I

Podgórze Wałbrzych – Zagłębie Wałbrzych 0:2, Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) – Orzeł Lubawka 0:5, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Błękitni Słotwina 1:1, KS Walim – Górnik II Wałbrzych 2:3, Iskra Witków Śląski – Herbapol Stanowice 2:5, Victoria Świebodzice – Darbor Bolesławice 1:1, Unia Jaroszów – Sudety Dziećmorowice 3:3, Włókniarz Głuszyca – Czarni Wałbrzych 4:0.

1. Orzeł Lubawka 6 15 25-6
2. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 6 13 20-8
3. Herbapol Stanowice 6 12 18-7
4. Górnik II Wałbrzych 6 12 14-9
5. Włókniarz Głuszyca 6 11 18-13
6. Victoria Świebodzice 6 10 11-10
7. Zagłębie Wałbrzych 6 8 8-15
8. Podgórze Wałbrzych 6 7 14-13
9. Czarni Wałbrzych 6 7 9-11
10. Unia Bogaczowice 6 7 9-14
11. Błękitni Słotwina 6 6 8-13
12. Unia Jaroszów 6 5 7-13
13. KS Walim 6 5 8-15
14. Iskra Witków Śląski 5 4 11-14
15. Darbor Bolesławice 5 4 7-12
16. Sudety Dziećmorowice 6 2 13-27

W następnej kolejce (22-23 września) zagrają: Czarni Wałbrzych – Podgórze Wałbrzych, Dziećmorowice – Głuszyca, Bolesławice – Jaroszów, Stanowice – Świebodzice, Górnik II Wałbrzych – Witków Śląski, Słotwina – Walim, Lubawka – Nowe Miasto Wałbrzych, Zagłębie Wałbrzych – Stare Bogaczowice.

Grupa II

Czarni Sieniawka – Delta Słupice 1:6, DGPNZ Roztocznik – LKS Gilów 2:1, Boxmet Piskorzów – Cukrownik Pszenno 3:0, Wierzbianka Wierzbna – STEP Tąpadła/Wiry 1:4, Unia Złoty Stok – Bielawianka II Bielawa 1:4, Płomień Makowice – Polonia Ząbkowice Śląskie 2:0, Ślęża Ciepłowody – Koliber Uciechów 12:0, Zieloni Łagiewniki – LKS Wiśniowa 2:2.

1. Ślęża Ciepłowody 6 18 31-6
2. Bielawianka II Bielawa 6 15 24-6
3. Płomień Makowice 6 15 15-3
4. Cukrownik Pszenno 6 15 17-6
5. STEP Tąpadła/Wiry 6 12 25-11
6. Unia Złoty Stok 6 10 13-10
7. Boxmet Piskorzów 6 10 9-8
8. Delta Słupice 6 9 16-12
9. Polonia Ząbkowice Śląskie 6 9 12-13
10. DGPNZ Roztocznik 6 9 8-13
11. Koliber Uciechów 6 7 4-19
12. LKS Wiśniowa 6 4 12-25
13. LKS Gilów 6 3 13-15
14. Zieloni Łagiewniki 6 3 7-16
15. Wierzbianka Wierzbna 6 1 7-26
16. Czarni Sieniawka 6 0 6-30

W następnej kolejce (22-23 września) zagrają: Bielawa – Ciepłowody, Tąpadła/Wiry – Złoty Stok, Uciechów – Wierzbna, Pszenno – Łagiewniki, Gilów – Piskorzów, Makowice – Roztocznik, Słupice – Ząbkowice Śląskie, Wiśniowa – Sieniawka.

Grupa III

ATS Wojbórz – Odrodzenie Szalejów Dolny 3:2, Łomniczanka Stara Łomnica – Orlęta Krosnowice 1:5, LKS Bierkowice – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0:2, Iskra Jaszkowa Dolna – KS Polanica-Zdrój 0:9, Inter Ożary – Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:2, Pogoń Duszniki-Zdrój – Słowianin Wolibórz 2:0, Zamek Gorzanów – Sudety Międzylesie 6:1, Trojan Lądek-Zdrój – Śnieżnik Domaszków 3:2.

1. Orlęta Krosnowice 6 18 27-4
2. Słowianin Wolibórz 6 15 24-7
3. Zamek Gorzanów 6 15 21-9
4. Śnieżnik Domaszków 6 13 19-9
5. Trojan Lądek-Zdrój 6 12 22-13
6. Polonia Bystrzyca Kłodzka 6 10 23-13
7. ATS Wojbórz 6 10 14-11
8. Zjednoczeni Ścinawka Średnia 6 9 11-12
9. KS Polanica-Zdrój 6 9 21-18
10. Pogoń Duszniki-Zdrój 6 8 9-9
11. Sudety Międzylesie 6 7 10-16
12. LKS Bierkowice 6 3 12-21
13. Łomniczanka Stara Łomnica 6 3 10-23
14. Odrodzenie Szalejów Dolny 6 3 8-27
15. Iskra Jaszkowa Dolna 6 3 2-29
16. Inter Ożary 6 2 11-23

W następnej kolejce (22-23 września) zagrają: Domaszków – Wojbórz, Międzylesie – Lądek-Zdrój, Wolibórz – Gorzanów, Bystrzyca Kłodzka – Duszniki-Zdrój, Polanica-Zdrój – Ożary, Ścinawka Średnia – Jaszkowa Dolna, Krosnowice – Bierkowice, Szalejów Dolny – Stara Łomnica.

Paweł Gołębiowski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3