Klasa A okręgu wałbrzyskiego ma za sobą kolejną serię spotkań (wyniki)

Klasa A okręgu wałbrzyskiego ma za sobą kolejną serię spotkań. Podajemy wyniki spotkań we wszystkich czterech grupach
 Dariusz Gdesz

Wałbrzych – klasa A

Grupa I

Biały Orzeł Mieroszów – KS Walim 0:3 (wo), Podgórze Wałbrzych – Kłos Lutomia 6:4, Pogoń Pieszyce – Iskra Witków Śląski 6:0, Sudety Dziećmorowice – Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 7:1, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Płomień Makowice 2:2, Włókniarz Głuszyca – Czarni Wałbrzych 4:1, Błękitni Słotwina – Boxmet Piskorzów 3:3.

1. Pogoń Pieszyce 24 70 102-18
2. Płomień Makowice 24 57 80-43
3. Iskra Witków Śląski 24 42 82-72
4. Włókniarz Głuszyca 24 33 47-40
5. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 24 32 65-52
6. Podgórze Wałbrzych 24 32 49-55
7. Błękitni Słotwina 24 32 46-53
8. Boxmet Piskorzów 24 31 41-47
9. KS Walim 24 30 53-58
10. Czarni Wałbrzych 24 30 54-66
11. Sudety Dziećmorowice 24 29 61-70
12. Unia Bogaczowice 24 29 42-60
13. Kłos Lutomia 24 20 45-76
14. Biały Orzeł Mieroszów 24 11 21-78

Biały Orzeł Mieroszów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej

W następnej kolejce (9 - 10 czerwca) zagrają: Słotwina – Mieroszów, Piskorzów – Głuszyca, Czarni Wałbrzych – Nowe Miasto Wałbrzych, Makowice – Dziećmorowice, Stare Bogaczowice – Pieszyce, Witków Śląski – Podgórze Wałbrzych, Lutomia – Walim.

Grupa II

Cukrownik Pszenno – Delta Słupice 4:0, Ślężanka Tąpadła – LKS Marcinowice 1:0, Unia Jaroszów – LKS Dobrocin (nie odbył się), Wenus Nowice – Herbapol Stanowice 2:1, Zieloni Łagiewniki – LKS Wiśniowa (nie odbył się), Czarni Sieniawka – Derbor Bolesławice 1:1.

1. Wenus Nowice 23 61 95-29
2. Cukrownik Pszenno 22 43 57-28
3. Ślężanka Tąpadła 22 40 55-41
4. Zieloni Łagiewniki 21 39 37-31
5. Delta Słupice 22 37 57-59
6. Darbor Bolesławice 22 34 50-41
7. Unia Jaroszów 22 33 55-53
8. LKS Wiśniowa 21 28 38-42
9. Herbapol Stanowice 22 27 49-48
10. Czarni Sieniawka 22 25 43-51
11. Wierzbianka Wierzbna 22 16 42-81
12. LKS Marcinowice 22 12 32-56
13. LKS Dobrocin 21 9 29-79

W następnej kolejce (9 - 10 czerwca) zagrają: Sieniawka – Pszenno, Bolesławice – Łagiewniki, Wiśniowa – Wierzbna, Stanowice – Jaroszów, Dobrocin – Tąpadła, Marcinowice – Słupice.

Grupa III

Koliber Uciechów – Słowianin Wolibórz 5:1, Wieża Rudnica – DGPNZ Roztocznik 2:4, Henrykowianka Henryków – Polonia Ząbkowice Śląskie 0:3, Sparta Ziębice – LKS Gilów 4:0, Znicz Lubnów – Inter Ożary 5:4, GLKS Kamiennik – Ślęża Ciepłowody (nie odbył się).

1. Sparta Ziębice 22 56 83-25
2. Ślęża Ciepłowody 21 51 105-29
3. Unia Złoty Stok 22 39 42-36
4. Polonia Ząbkowice Śląskie 22 39 75-31
5. DGPNZ Roztocznik 22 38 61-39
6. LKS Gilów 23 38 71-48
7. Inter Ożary 23 37 74-51
8. Słowianin Wolibórz 22 31 79-60
9. Wieża Rudnica 22 23 66-88
10. Koliber Uciechów 22 19 43-66
11. Znicz Lubnów 22 17 56-105
12. Henrykowianka Henryków 22 17 44-70
13. GLKS Kamiennik 21 0 21-172

W następnej kolejce (9 - 10 czerwca) zagrają: Kamiennik – Uciechów, Ciepłowody – Lubnów, Ożary – Ziębice, Złoty Stok – Henryków, Ząbkowice Śląskie – Rudnica, Roztocznik – Wolibórz.

Grupa IV

Odrodzenie Szalejów Dolny – LKS Wambierzyce 4:1, ATS Wojbórz – Polonia Bystrzyca Kłodzka 4:1, Sudety Międzylesie – KS Polanica-Zdrój 1:2, Śnieżnik Domaszków – Orlęta Krosnowice 3:0, Włókniarz Kudowa-Zdrój – Łomniczanka Stara Łomnica 6:1, Zamek Gorzanów – LKS Bierkowice 0:0, Granica Tłumaczów – Hutnik Szczytna 2:1.

1. Śnieżnik Domaszków 24 58 85-32
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 24 57 87-26
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka 24 52 104-30
4. ATS Wojbórz 24 49 70-37
5. Orlęta Krosnowice 24 46 69-36
6. KS Polanica-Zdrój 24 33 40-44
7. LKS Bierkowice 24 30 38-62
8. Sudety Międzylesie 24 30 42-60
9. Zamek Gorzanów 24 27 54-59
10. Łomniczanka Stara Łomnica 24 27 51-66
11. Odrodzenie Szalejów Dolny 24 25 40-77
12. Hutnik Szczytna 24 17 39-67
13. Granica Tłumaczów 24 14 31-91
14. LKS Wambierzyce 24 11 26-89

W następnej kolejce (9 - 10 czerwca) zagrają: Tłumaczów – Wojbórz, Szczytna – Gorzanów, Bierkowice – Kudowa-Zdrój, Stara Łomnica – Wambierzyce, Szalejów Dolny – Domaszków, Krosnowice – Międzylesie, Polanica-Zdrój – Bystrzyca Kłodzka.

Paweł Gołębiowski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3