LOGinLAB. Największa impreza CrossFit w Polsce! 3 miasta, tysiące startujących zawodników

Materiał informacyjny
Już 13-15 lipca w Krotoszynie odbędą się największe zawody w Formule CrossFit w Polsce. Po raz kolejny organizatorem wydarzenia jest marka LOGinLAB., znana między innymi z aktywnego udziału w targach fitness FIWE i ESP odbywających się w Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

Każda z edycji zawodów CrossFit to rywalizacja ponad 100 zawodników w przeróżnych kategoriach. Rywalizacja w Krotoszynie będzie toczyć się w 7 kategoriach: IND MAN, IND WOMAN oraz drużynowych: 2xMAN MASTERS 35+, 2xWOMAN MASTERS 35+, 2xMAN, 2xWOMAN oraz 3xMAN i szansę na start ma nawet 300 zawodników.

Nagrody finansowe zachęcają do rywalizacji. W tym roku przekraczają 40 000 złotych, na wszystkie miejsca na podium, w każdej kategorii.

Krotoszyn to mała miejscowość w Wielkopolsce, gdzie już od kilku lat odbywają się zmagania CrossFit, które dzisiaj są już popularne w krajach europejskich. W rywalizacji biorą udział m.in. Czesi, Słowacy, Włosi i Niemcy, ale ciągle największą grupą uczestników zawodów w Formule CrossFit są Polacy. W Krotoszynie szykowany jest NIGHT SHOW, który pozwoli rywalizować zawodnikom przy sztucznym świetle, czego w Polsce i na świecie jeszcze nie było!

Właściciel LOGinLAB. Dawid Kujawski potwierdza, że już 21-13 września zawody ponownie zawitają do Warszawy. Jak mówi: - To frajda widzieć się cały czas z zawodnikami w Polsce i patrzeć jakie robią postępy. Dlatego chcemy stworzyć im możliwość jak największej ilości startów, w jak najlepszych jakościowo imprezach.

W tym roku zapraszamy także na Półwysep Helski. To nasz najmilszy i najcieplejszy projekt, usytuowany nad brzegiem zatoki w profesjonalnie zaopatrzonej strefie na campingu Chałupy 6, gdzie zawsze można potrenować na profesjonalnym sprzęcie HES z pozytywnymi trenerami LOGinLAB. Czekamy na was, to właśnie tu w okresie od czerwca do września możecie spotkać najlepszych zawodników CrossFit w Polsce.

Warto śledzić wydarzenia i aktywności LOGinLAB na stronie www.loginlab.eu oraz profilach na Facebooku i Instagramie. Imprezy tego organizatora stają się cyklicznymi wydarzeniami na polskim rynku, a popularność i zapał do CrossFit ciągle rośnie.

Relacje z wydarzeń:

https://www.youtube.com/watch?v=OIufSfF71qw

https://www.youtube.com/watch?v=3xqwHsFPeeM

Zobacz także LOGinLAB Kraków 2018
https://www.youtube.com/watch?v=3eYCHGfbfGk&t=29s

Więcej na temat:

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane