Strażnicy Galaktyki vol. 2 - PREMIEROWO!

ENEMEF: Minimaraton Strażników Galaktyki to ekscytująca podróż w głąb kosmosu, gdzie grupa dość nietypowych superherosów wciągnie widzów w wir fantastycznych przygód. Oryginalni i nieco szaleni bohaterowie serii komiksów Marvela, w których wcielają się takie gwiazdy, jak Chris Pratt, Vin Diesel, czy Bradley Cooper gwarantują nie tylko efektowną akcję, ale również doskonały humor. Całość dopełnia skrojona na miarę każdej sceny i pozostająca w głowie jeszcze na długo po seansie rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, pochodząca z... kasety magnetofonowej jednego z bohaterów. To doskonała okazja, aby obejrzeć na wielkim ekranie obie wersje superserii, w tym najnowszą "Strażnicy Galaktyki vol. 2" w dniu premiery!

Podczas Minimaratonu Strażników Galaktyki zostaną zaprezentowane dwa filmy: mający na koncie spektakularny sukces "Strażnicy Galaktyki" oraz premierowo najnowsza, długo wyczekiwana druga część serii "Strażnicy Galaktyki vol. 2".

KONKURS
Dla naszych Czytelników mamy do wygrania 4 podwójne bilety na miniMaraton Strażników Galaktyki. 2 podwójne bilety do Multikina Pasaż Grunwaldzki i 2 podwójne bilety do Multikina Arkady. Seans na 5.05.2017r. na godz. 22.00. Aby wygrać taki bilet należy odpowiedzieć na pytanie: Czy lubisz przygodowe filmy, jeśli tak to dlaczego?
Odpowiedź wyślij SMS-em na numer 72355 (koszt 2,46 z VAT). Napisz: KONKURS.straznik.pasaz.ODPOWIEDZ.IMIĘ i NAZWISKO. lub KONKURS:straznik.arkady.OPOWIEDZ.IMIĘ i NAZWISKO. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone podwójnym biletem na seans. Na SMS-y czekamy do 28.04.2017 do godz.14.00

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!