Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jubileusze bywają złote i srebrne, ten zaś jest od początku do końca rajdowy. Obchodzący 60 urodziny Oddział PTTK Ziemia Sanocka uświetnił jubileuszowy rok wybiciem pamiątkowej monety o nominale 1 Rajd.

Suwenir ma przypominać także o 50-leciu Koła Przewodników działającego przy PTTK. Monetę wybił Andrzej Budzicki, mincerz z Sanoka. Na awersie mosiężnego krążka widnieje odznaka jubileuszowa, na rewersie – herb miasta. 250 jednorajdowych monet trafiło do sklepu PTTK „Wędrowniczek” (od poniedziałku do piątku czynny w godz. 100-17.00, w soboty - do 13.00) oraz do Urzędu Pocztowego w Miasteczku Galicyjskim, otwartym we wrześniu tego roku na terenie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. 1 Rajd ma wartość 20 złotych. Legitymacja PTTK (opłacona składaka) upoważnia nabywcę do skorzystania z 25-procentowego rabatu.

Zobacz: zamek w Sanoku - Muzeum Historyczne


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!