(© Starostwo Powiatowe)

Starostwo Powiatowe wyszło na przeciw oczekiwaniom rodziców i w swojej siedzibie stworzyło kącik dla maluchów, którzy przychodzą ze swoimi opiekunami załatwiać sprawy.

W budynku Starostwa Powiatowego w Kłodzku zorganizowano kącik dla najmłodszych. Umieszczono tam kolorowy stolik, krzesełka, zabawki edukacyjne i kolorowanki.

-Wychodząc naprzeciw rodzicom przychodzącym do urzędu z dziećmi, stworzyliśmy miejsce, gdzie pociechy mogą zająć się zabawą. Chcemy w ten sposób uprzyjemnić pobyt najmłodszym, a rodzice, we względnym spokoju, będą mogli załatwić sprawy urzędowe- czytamy na oficjalnej stronie Starostwa.

Kącik dla maluchów mieści się na parterze w budynku starostwa, w sąsiedztwie Biura Obsługi Klienta i Wydziału Komunikacji i Transportu. Został komisyjnie oddany do użytku przez władze powiatu: Macieja Awiżenia, Małgorzatę Jędrzejewską-Skrzypczyk wicestarostę kłodzką oraz Beatę Gierlicką, kierownik Referatu ds. Kadrowych i Kancelaryjnych.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!