Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (© Fot. Starostwo Powiatowe w Koninie)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W środę (19 października} rusza XXII edycja targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu. Na stoisku „Wielkopolski”, swoją ofertę turystyczną zaprezentują wspólnie powiat koniński i miasto Konin.

- Tym razem, promocji Ziemi Konińskiej posłużą zaawansowane technologie. Na odwiedzających czekać będą ciekawe przykłady ich zastosowania w turystyce: infokiosk turystyczny, mobilne przewodniki dedykowane posiadaczom telefonów komórkowych: "Szlak Cysterski w Wielkopolsce" i "Wielkopolska - atrakcje turystyczne" oraz inne niespodzianki - poinformowała Marta Bagrowska, rzecznik prasowy konińskiego Starostwa.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Wielkopolski nr 172, w pawilonie 5. Ekspozycja czynna będzie w dniach 19 - 22 października br.

Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!