Wybierz region

Wybierz miasto

  Centrala 57 / Dni Miasta / Międzylesie

  Miejsko Gminny Ośrodek Kultury (MGOK)
  Międzylesie, ul. pl. Wolności/15, +48 74 812 63 43

  19:30 Piątek, 8 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Zespół Centrala 57 wraca do Międzylesia !
  Już 8 czerwca na Dniach Miasta o godz.19.30
  Zaczynamy trasę koncertową promującą nową płytę !
  Będzie mocno, energicznie i gorąco. Promocja nowej płyty, która ukaże się latem 2018. Mało miasteczkowych utworów też nie braknie.

  Centrala 57
  Wybuchowa i pełna Powera kapela, która koloruje swoim słuchaczom życie magiczno-czarodziejskim stylem. Na Co dzień chłopaki związani są z Wrocławiem gdzie u boku Radia Wrocław zaczynali przygodę z ogólnopolskim graniem, ale uwielbiają cały Dolny Śląsk i Opolskie Klimaty bo to właśnie z tych woj. pochodzą.
  Wydali 6 płyt ostatnia to Płyta Live nagrana w Radio Opole. Z początkiem Lata 2018 Pojawi się nowa Płyta Centrala 57 & Piotr Ściesiński, to będzie prawdziwa bomba muzyczna!
  Pełny Rock'n'roll ubrany w dobrze skrojone ballady. Najlepiej prezentują się na scenie gdzie dają z siebie maximum uwalniając w ludziach dzikie emocje.
  Twórczość Centrali 57 to rockowo popowy "cios". Utwory Centrali 57 opierają się na własnych kompozycjach Pawła Tura oraz tekstach: Adama Polańskiego, Kacpra Szuby, Jacka Telusa, Piotra Ściesińskiego Wojciecha Nowaka i Pawła Tura.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!