Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Turystyki Ziemi Bystrzyckiej! - dzień 1

  Park Zdrojowy
  Długopole-Zdrój, ul. Zdrojowa/

  09:00 Czwartek, 28 września

  • Brak informacji o cenie

  Już po raz ósmy mam zaszczyt zaprosić Państwa na Dni Turystyki Ziemi Bystrzyckiej organizowane w ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki, stanowiące zwieńczenie sezonu wakacyjnego w gminie Bystrzyca Kłodzka.

  Ustanowiony przez Światową Organizację Turystyki UNWTO Światowy Dzień Turystyki 2017 odbędzie się pod hasłem: „Zrównoważona turystyka – narzędziem rozwoju”.

  Zapraszam na czekające Państwa atrakcje, m.in.: nocne zwiedzanie Bystrzycy Kłodzkiej, wycieczki piesze, prelekcje, koncerty, wystawy, „Dni Otwarte w kurorcie Długopole-Zdrój” oraz na zwiedzanie kompleksu pałacowo-parkowego w Gorzanowie. - Burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej

  PROGRAM
  28 września 2017 r. (czwartek)

  DŁUGOPOLE-ZDROJ

  „Dni Otwarte w kurorcie Długopole-Zdrój”

  28-30.09. – noclegi w Hostelu „Fortuna” w wyjątkowej cenie 15 zł, zaproszenie na gofry bystrzyckie w kawiarence „Willa Dąbrówka”, zakup kosmetyków „Uzdrowiskowe inspiracje SPA” z 15% rabatem (w godzinach otwarcia Pijalni Uzdrowiskowej).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?