Wybierz region

Wybierz miasto

  Festiwal Amatorskich Trunków

  Ośrodek Kultury Gminy Kłodzko
  Ołdrzychowice Kłodzkie, ul. Kłodzka/20

  Sobota, 14 listopada

  • Wstęp wolny

  14.11.2015 w Ołdrzychowicach Kłodzkich odbędzie się „FESTIWAL AMATORSKICH TRUNKOW”, organizowany przez Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Jaskier”.

  Impreza adresowana jest do hobbystów, amatorów i pasjonatów wytwarzających własne produkty alkoholowe, oraz dla wszystkich miłośników przednich trunków.

  Jest to VI impreza z tego cyklu – poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Głównym punktem imprezy jest konkurs win i nalewek, wykonanych przez domowych amatorów.

  Poza konkursem, dla wszystkich uczestników: zarówno osób biorących udział, zaproszonych gości, jak i miłośników, koneserów ciekawych smaków, którzy zawitają na imprezę, przygotowano nastrojową muzykę, występy oraz apetycznie zastawione stoły, na których znajdą się rozmaite wina oraz smakowite, dopasowane przystawki.

  Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
  Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "JASKIER"

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!