Wybierz region

Wybierz miasto

  IV Dni Turystyki Ziemi Bystrzyckiej

  Rynek
  Bystrzyca Kłodzka, ul. Plac Wolności/

  09:00 Od 24.09.2015 do 26.09.2015

  • Brak informacji o cenie

  Ostatni weekend września zarezerwujcie na odwiedziny Ziemi Bystrzyckiej! Będzie się działo!
  Już w czwartek 24 września możliwe będzie zwiedzanie Bystrzycy Kłodzkiej z przewodnikiem turystycznym oraz liczne konkursy i prezentacje. Na wieczór planowana jest projekcja filmów górskich.
  Ponadto w piątek na chętnych czeka nocne zwiedzanie "Trasą dawnych smaków i klimatów", która obejmuje m.in. podziemia bystrzyckie, koncert organowy i spacer po murach obronnych. W programie także degustacja lokalnych produktów i inscenizacje historyczne. Na zakończenie dnia pokaz fire show bystrzyckiego Teatru Ulicznego TUB.
  Sobota rozpocznie się "Rajdem szczytami tysięczników", a zwieńczeniem całej imprezy będzie koncert zespołu "Dom o zielonych progach".
  Dodatkowymi atrakcjami będą Dni Otwarte Uzdrowiska Długopole Zdrój oraz zwiedzanie kompleksu pałacowo-parkowego w Gorzanowie.
  Ta niewielka kraina ma bardzo dużo do zaoferowania, przekonajcie się sami!
  Do zobaczenia!

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!