Wybierz region

Wybierz miasto

  Międzylesie - Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy

  Miejsko Gminny Ośrodek Kultury (MGOK)
  Międzylesie, ul. pl. Wolności/15, +48 74 812 63 43

  08:00 - 22:00 Niedziela, 15 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Po raz kolejny w Gminie Międzylesie rozbłyśnie ogromne serducho Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! To jubileuszowy, 25. Finał WOŚP i dlatego przygotowujemy się do niego wyjątkowo starannie. Tym razem gramy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.
  Szykujemy moc atrakcji dla wszystkich zainteresowanych finałowym graniem. Co nas czeka? O godzinie 15.00 w Parku przy Urzędzie Miasta ruszy Bieg "Policz się z cukrzycą". Dodatkowo zapraszamy na kontrolne badanie cukru w krwi. O godzinie 17.00 ruszą finałowe wydarzenia w sali widowiskowej w MGOK. W programie: popisy artystyczne naszych milusińskich przedszkolaków, występy uczniów z Zespołu Szkół w Międzylesiu, pokazy taneczne, słodka kawiarenka, sklepik z ciekawymi przedmiotami od darczyńców i gadżetami od WOŚP. Poza częścią artystyczną czeka na Was wiele interesujących "licytacji" i niespodzianek, a dzień zakończymy tradycyjnym "Światełkiem do Nieba" czyli pokazem sztucznych ogni.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie