Przegląd czerwca 2020 w Bystrzycy Kłodzkiej, najważniejsze wydarzenia miesiąca

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bystrzycy Kłodzkiej czytali w ostatnim miesiącu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bystrzycy Kłodzkiej czytali w ostatnim miesiącu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Bystrzycy Kłodzkiej. Jak głosowali mieszkańcy w 1. turze?”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd czerwca 2020 w Bystrzycy Kłodzkiej: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z czerwca 2020 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Bystrzycy Kłodzkiej. Jak głosowali mieszkańcy w 1. turze?

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Bystrzycy Kłodzkiej. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Bystrzycy Kłodzkiej? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w Twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Bystrzycy Kłodzkiej w 1. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

📢 Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Międzylesiu. Jak głosowali mieszkańcy w 1. turze?

Za nami 1. tura wyborów prezydenckich 2020 w Międzylesiu. Sprawdź wyniki głosowania w Twojej miejscowości. Czy rozkład głosów w Międzylesiu jest zbliżony do wyników ogólnopolskich? Na którego kandydata najchętniej głosowali Twoi sąsiedzi? Gdyby wybory miały odbyć się tylko w Międzylesiu, to czy konieczna byłaby druga tura wyborów prezydenckich? Nasze zestawienie pozwoli ci również porównać frekwencję wyborczą w całym kraju i w Międzylesiu.

📢 Kąpieliska otwarte w Bystrzycy Kłodzkiej i okolicy 2.07.2020. Zobacz, gdzie można korzystać z kąpielisk

Jakie kąpieliska są otwarte w Bystrzycy Kłodzkiej 2.07.2020? Pochodzisz z Bystrzycy Kłodzkiej i szukasz miejsca, gdzie można popływać? Kąpieliska w Polsce są otwarte od 1 czerwca do 30 września. Czy rozpoczął się już sezon na Twoim ulubionym kąpielisku w Bystrzycy Kłodzkiej?Sprawdź, czy znajdziesz je na naszej liście. Dowiedz się, jakie warunki są na kąpieliskach w Bystrzycy Kłodzkiej. Wskazujemy ważne informacje, które dotyczą kąpielisk w Bystrzycy Kłodzkiej. Kąpielisko to świetny pomysł na schłodzenie się w upalny dzień. Sprawdź na naszej liście, które kąpieliska są otwarte w Bystrzycy Kłodzkiej.

Zrób sobie prezent:

Huawei Mediapad M5 Lite 8" 3/32GB WiFi szary (Jordan2-W09B 53010HJV)


Lenovo Tab2 A10-70L 16GB LTE Niebieski (ZA010086PL)


Prasówka czerwiec Bystrzyca Kłodzka: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w czerwcu uwagę czytelniczek i czytelników z Bystrzycy Kłodzkiej. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w Bystrzycy Kłodzkiej w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Wiesz, gdzie głosować w Bystrzycy Kłodzkiej podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po Bystrzycy Kłodzkiej 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w Bystrzycy Kłodzkiej zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Gdzie głosować w Międzylesiu w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 2 tura

Lista lokali wyborczych w Międzylesiu, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Koronawirus w powiecie kłodzkim. Mamy nowy przypadek zakażenia! AKTUALIZACJA

Mamy już 265 oficjalnie potwierdzone przypadki koronawirusa w powiecie kłodzkim, a to oznacza, że w ciągu doby przybyła jedna osoba chora. Zobacz najnowszy raport datowany na wtorek.

📢 Co zabrać nad morze? Tego nie będzie w hotelu i apartamencie z powodu epidemii! LISTA

Jeśli wybieracie się nad morze, koniecznie sprawdźcie, co musicie zabrać ze sobą! Okazuje się, że w reżimie sanitarnym, narzuconym przez epidemię koronawirusa, z wielu rzeczy korzystać nie będziecie mogli. Co z parawanami, leżakami, naczyniami do gotowania, suszarką do włosów, pościelą itd.? Rozmawialiśmy z dwiema stacjami sanitarnymi i kilkoma właścicielami obiektów. Wiele zależy od podejścia właścicieli obiektów. Odpowiedź pod kolejnymi zdjęciami.

📢 Zobacz unikatowe fotografie z wielkiej powodzi z lipca 1997 roku na Dolnym Śląsku (DUŻO ZDJĘĆ)

Dolnoślązacy bardzo dobrze pamiętają upalne, lipcowe lato 1997 roku. Wylały rzeki, woda wdarła się do domów... Powódź Tysiąclecia. Wielu ludzi straciło dorobek życia, były ofiary śmiertelne. Zobaczcie zdjęcia fotoreporterów "Gazety Wrocławskiej" - Piotra Krzyżanowskiego, Andrzeja Łuca, Mariusza Czułczyńskiego i Wojtka Wilczyńskiego - z tamtego okresu.

📢 Debata prezydencka to MEMY, że mucha nie siada. Menelowe plus lekiem na całe zło? Hity z debaty prezydenckiej w TVP okiem internetu

Debata prezydencka, która odbyła się 17 czerwca 2020 roku to już historia. Ale jaka! 11 kandydatów i 80 minut emocji, które okazały się inspiracją dla internautów. Zobacz memy, które komentują debatę prezydencką w TVP. Hity debaty to m. in. program Menelowe plus Stanisława Żółtka, czy latająca w studio mucha, której spodobała się fryzura Waldemara Witkowskiego. No i pytania zadawane przez prowadzącego Michała Adamczyka.

📢 Pierwszy dzień lata 2020. Zobaczcie najlepsze memy [GALERIA MEMÓW]

Mamy pierwszy dzień astronomicznego lata! Kalendarzowe rozpocznie się w poniedziałek (22 czerwca). Na powitanie tej najbardziej wyczekiwanej pory roku i poprawę humoru, mamy dla was wybór najlepszych memów z latem w roli głównej. Zobaczcie, klikając w galerię zdjęć powyżej. Na kolejne slajdy możecie przechodzić za pomocą strzałek lub gestów.

📢 Sytuacja powodziowa w powiecie kłodzkim. Poziom rzek spada [ZDJĘCIA]

Starosta Maciej Awiżeń ogłosił w sobotę pogotowie przeciwpowodziowe dla powiatu kłodzkiego. Jest to związane ze wzrostem wód w rzekach w powiecie kłodzkim. W niektórych miejscach powiatu rzeka już wystąpiła z koryta.

📢 Te sklepy znikają z Polski. Znane marki wycofują się. Są ogromne wyprzedaże. Sprawdź, które sieci handlowe już uciekły z naszego kraju

Francuska sieć sklepów z ubraniami dla kobiet Camaieu ogłosiła, że wycofuje się z Polski. W sklepach tej marki trwają właśnie ostateczna wyprzedaże. To nie pierwsza, i pewnie nie ostatnia, marka, jaka zrezygnowała z robienia biznesu w naszym kraju. Sprawdź, jakie jeszcze sieci wyszły z Polski. Pamiętacie je? Żałujecie, że nie można już kupić ich produktów w sklepach stacjonarnych?

📢 Praca dodatkowa w czasach pandemii. Zobacz, gdzie najprędzej znajdziesz zatrudnienie

Praca dodatkowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób bezrobotnych oraz pracowników, którym obniżono wymiar czasu pracy. Pojawia się pytanie, gdzie szukać zatrudnienia podczas pandemii. Sprawdziliśmy, które branże i stanowiska rekomendują firmy z branży HR oraz serwisy z ogłoszeniami o pracę.

📢 Najbardziej niebezpieczne miejsca w Kłodzku. Tu musisz uważać na siebie!

Nielegalne picie alkoholu i grupowanie się młodzieży, żebractwo czy przekraczanie prędkości drogowej. Idąc ulicami Kłodzka, można natknąć się na wiele ulic, gdzie trzeba zachować ostrożność. Na podstawie zgłoszeń z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, wytypowaliśmy te miejsca, gdzie musisz mieć się na baczność. Sprawdź!

📢 Minister Dworczyk spotkał się z mieszkańcami w sprawie budowy S8

Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk spotkał się we wtorek w Jaszkówce, tuż przy dawnym zajeździe „Kukułka”z mieszkańcami gminy Kłodzko. Rozmowy dotyczyły planowanej budowy drogi S8. Minister obiecał pomoc, choć nie chce opowiedzieć się za żadnym wariantem drogi.

📢 Nie zgadniecie, ilu seniorów w wieku 100+ mieszka we Wrocławiu. Najstarszy kończy dziś 113 lat!

Najstarszy mieszkaniec Wrocławia w środę (17 czerwca) odchodzi swoje 113. urodziny. W całym Wrocławiu żyją obecnie 104 osoby, które ukończyły 100 lat, a na Dolnym Śląsku takich seniorów jest 176. Według statystyk, stulatków z roku na rok jest coraz więcej.

📢 Najciekawsze zamki w Polsce warte zobaczenia. Niektóre powstały ledwie kilka lat temu

Zamki to znacznie więcej niż tylko piękne, stare mury. Oto najciekawsze takie budowle w Polsce. Może warto odwiedzić je na żywo?

📢 Co zostanie z nami na długo po pandemii? Zaburzenia i choroby psychiczne, ale także... uzależnienie od internetu

Trudno nie zgodzić się z tym, że nasze życie w ostatnich miesiącach znacznie różniło się od tego, które znaliśmy do tej pory. Światowa pandemia koronawirusa zmieniła nasz sposób pracy, spędzania wolnego czasu, a nawet tak podstawowe kwestie, jak robienie zakupów czy wizyty u lekarza. Po większości obostrzeń w wielu krajach, w tym również w Polsce pozostało jedynie wspomnienie. Psychologowie nie mają jednak wątpliwości, że pewne zachowania oraz problemy zostaną z nami jeszcze na długo.

📢 Ziemia kłodzka w 3D. Zobacz wyjątkowe ukształowanie terenu

Google Earth to darmowy i łatwo dostępny program, dzięki któremu bez problemu można zwiedzać kulę ziemską. Dzięki niemu możemy zobaczyć modele 3D niemal każdego miejsca na świecie. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie takich modeli naszego regionu. Zobaczcie!

📢 Michał Dworczyk spotka się z mieszkańcami powiatu

Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk odwiedzi dziś powiat kłodzki. Spotka się z mieszkańcami w Kłodzku i Nowej Rudzie.

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie